نکاتی جالب و ناگفته درباره ی مو

نکاتی جالب و ناگفته درباره ی مو
مو،تقویت مو،رشد مو

پوست مو وزیبایی ، نکاتی جالب و ناگفته درباره ی مو ، نکاتی جالب و نا گفته وجود دارد درباره ی مو که شما عزیزان باید بدانید ما برای شما 6 نکته ی طلایی در نظر گرفته ایم که امیدوار هستیم به کار شما بیاید.

۱ . برای اینکه موهایی لطیف و سالم داشته باشید روی بالشی بخوابید که روکش آن ابریشمی باشد.

۲ . اگر موهای نارنجی یا قرمز دارید و پس از خشک شدن براق تر می شوند و این امرشما را ناراحت می کند می توانید کمی پودر دارچین و پودر کاکائو به شامپوی مصرفی خود اضافه کنید تا پس از آب کشیدن ، موهایتان رنگ و جلوه ی بهتری داشته باشد .

۳ . برای روشن کردن رنگ موهایتان آب لیموترش و مقداری آب را داخل یک بطری آب پاش بریزید و روی موهای خود کاملا اسپری کنید و روزی ۴۵ دقیقه زیر نور آفتاب بنشینید این کار را تا ۲ هفته ادامه دهید و نتیجه را ببینید.

۴ . اگر زمان کافی برای صاف کردن موهایتان ندارید می توانید بجای اتوی مو یا سشوار از اتوی لباس خانگی خود استفاده کنید البته درجه ی حرارت آن را روی کم بگذارید تا موهایتان آسیب نبیند در این صورت خیلی سریع تر موهایتان صاف می شود.

۵ . اگر موهایتان خشک است چند قطره روغن زیتون به شامپوی خود اضافه کنید و یک شامپوی گیاهی درست کنید.

۶ . برای اینکه موهایتان بعداز خشک شدن شکننده نشود بهتر است بجای خشک کردن موهایتان با حوله از یک تی شرت نخی یا پارچه ی نخی برای خشک کردن موهایتان استفاده کنید.

منبع: آرایشیک
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه