ماسک ترمیمی برای موهای دکلره

ماسک ترمیمی برای موهای دکلره
دکلره موها,رنگ مو,ماسک ترمیمی

ایران مطلب : دکلره کردن موها یکی از راههای زیباتر نشان دادن رنگ مو و یکی از اقدامات بسیار محبوب خانم ها محسوب می شود.اما متاسفانه گاهی به دلیل حرفه ای نبودن برخی افراد در انجام اینکار، صدمات جدی به موها وارد شده و موها زیبایی طبیعی خود را از دست می دهند.

در برخی موارد،با دکلره کردن، موها حالت خشک و مرده ای پیدا کرده و نه تنها به راحتی حالت نمی گیرند بلکه به جای زیباتر شدن، ظاهر بدی خواهند داشت.

توصیه می کنیم برای حفظ سلامتی و زیبایی موها، تا حد امکان از اینکار خودداری کرده و یا از مواد دکلره کم خطر تر و زیر نظر افراد کاملا مجرب اینکار را انجام دهید.

در صورتیکه موهای شما در نتیجه دکلره کردن، خشک و آسیب پذیر شده اند، پیشنهاد می کنیم ماسک فوق العاده زیر را حتما امتحان کنید.

یک عدد اووکادو با یک قاشق غذاخورى عسل(عسل را از قبل روى بخار آب کمی رقیق کنید) را در ظرفی ریخته و بعد دو قاشق غذاخورى روغن تخم کتان یا روغن آب شده ى کاکائو  را به آن اضافه نمایید.

این مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید تا یک مخلوطی نرم داشته باشید،حالا این مخلوط را بر روی تمام موها پخش کنید و با یک کلاه پلاستیکی موها را بپوشانید.،30 تا 40 دقیقه صبر کنید و بعد موها را بشویید.

این ماسک برای موهای آسیب دیده و البته وز شده بسیار موثر خواهد بود.

منبع : mahsho.com
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه